Eurotrip z Prahy: 4 evropské destinace najednou od 2 625 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip po Evropě v letních měsících! Navštívíte Brusel, Carcassone, Porto a Bolognu. V každém z měst můžete strávit podle libosti 2 - 5 dní a navštívít tak 4 evropské destinace během týdne či 14 dní za super cenu. Za multi-city letenky z Prahy a zpět zaplatíte 2 625 Kč. Příkladový termín: 9.6. – 19.6.2018 cestovní období: červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/city-break/2/0/36-63/any-order/prg-ped-vie-20-05-2018-31-08-2018/cdg-ory-opo-2-5/bru-crl-1-4/ccf-2-5/blq-1-5/prg-ped-2-5/" ]

Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Carcassonne
Carcassonne leží v jižní části Francie a je jedno z nejzachovalejších pevnostních měst na světě. Právem patří na seznam UNESCO. Vstupné na hrad je zdarma, pokud byste ale chtěli prohlídku s průvodcem, cena je 10 – 13 eur. Krásný výhled na hrad je z mostu, odkud máte hrad jako na dlani. Určitě si také nenechte ujít osvětlené Carcassonne v noci.

JosepMonter / Pixabay

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem a také bylo zapsáno na seznam Unesco. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem(pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.

nuno_lopes / Pixabay

Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
V Bruselu seženete ubytování od 1 200 Kč, v Carcassonne se ubytujete od 950 Kč/ 2 osoby na noc, v  Portu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz