Eurotrip z Prahy: 4 velkoměsta na jeden zátah od 3 249 Kč

Popis akce

Vydejte se o prázdninách na trip po Evropě!  Navštivte 4 evropské metropole během 9 dní a poznáte města jako je Brusel, šikmou věž v Pise, Ženevu a poslední zastávkou bude Budapešť. Multi-city letenky z Prahy a zpět vás budou stát 3  249 Kč.  V každém z měst můžete strávit podle libosti 2 – 5 dní a navštívít tak 4 evropské destinace během týdne či 14 dní za super cenu. Příkladový termín: 21.8. – 29.8. 2018 cestovní období: červen – srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/20-64/any-order/cz-25-06-2018-27-08-2018/psa-1-3/bud-2-5/bru-crl-1-2/ch-1-3/cz-2-5/" ]

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač eurotripů Flightics.Vyhledávač vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes X velkoměst.
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Pisa
Zastávka v toskánském městečku Pisa bude příležitostí vidět jednu z nejvýznamnějších památek Itálie –  Šikmou věž nebo-li Torre Pendente, která stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), společně s dómem a kruhovým baptisteriem (křestní kaplí). Šikmá věž je vysoká 56 metrů, na její vrchol vede 294 schodů a je postavena z bílého mramoru. Výstavba začala v roce 1173 a trvala téměř 200 let.

Pauline_17 / Pixabay

Ženeva
Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.
Budapešť
Pro nádherný výhled na Budapešť zavítejte na vrch Gellért, vydejte se k budapešťskému parlamentu, nenechte si ujít místní tržnici a zároveň proslulé lázně. Pořiďte si Budapest Card na 24 hodin. Skupinová jízdenka až pro 5 osob  stojí 3 300 forintů a lze na jí neomezeně přestupovat na metro, vlaky a a autobusy  24 hodin, od doby prvního označení.
Ubytování 
Bruselu vychází ubytování na 1 400Kč, v Pise seženete ubytování od 800 Kč a v Ženevě vychází ubytování na 1 400 Kč  a v  Budapešti se ubytujete od 900 Kč na 2 os./noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz