Eurotrip z Prahy na konci léta: Paříž + Lisabon + Milán od 2 731 Kč

Popis akce

Procestujte na konci léta 3 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Paříž, Lisabon a Milán. Multi-city letenky na Eurotrip z Prahy na konci léta pořídíte za 2 731 Kč.  Příkladový termín: 26.9. – 7.10. 2019  cestovní období: září, říjenEurotrip z Prahy na konci léta

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-08-2019_30-09-2019/cz/ory-cdg/1-4/1/lis/2-5/0/mxp/1-5/1/cz?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si vlastní Eurotrip z Prahy či okolí Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
 Paříž
K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
By: Moyan Brenn

By: Moyan Brenn

Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).

By: vintagedept

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
Ubytování  v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji 1 600 Kč, v Lisabonu se ubytujete od 900 Kč a v Miláně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování v hostelu Vás vyjde na 400 Kč na noc v jednotlivých městech. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz