Italský trip: 2 velkoměsta + dovolená na Sicílii za 2 703 Kč

Popis akce

Spojte letní dovolenou v Sicílii se zastávkou v Miláně a Benátkách. První zastávkou bude Milán, poté přiletíte do Katánie na Sicílii, kde strávíte cca 7 – 10 dní a následně navštívíte Benátky. Multi-city letenky z Prahy a z příletem zpět do Prahy pořídíte za 2 703 Kč. Příkladový termín: 5.6.– 17.6. 2018   cestovní období: květen – červen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/4-64/any-order/cz-13-04-2018-31-08-2018/cta-pmo-4-8/vce-tsf-1-3/bgy-mxp-lin-1-3/cz-2-5/" ]

Na Sicílii si také můžete zaletět z Wroclavi, Berlína či Katowic s kratšími přestupy. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sicílie Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellotanebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

Ubytování  Ubytování v Miláně pořídíte od 1 400 Kč,  na Sicílii vychází v průměru na 1 100 Kč a v Benátkách pořídíte ubytování od 1 200 Kč na 2 os./noc. Ubytování hledejte přes booking.com či můžete využít nabídky AIRBNB se slevou na první ubytování (725 Kč).

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz