Italský trip 2v1: Zastávka v Miláně + dovolená na Sardinii od 2 191 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole za super cenu! Navštívíte Milán a poté si užijete krásy Sardinie . Multi-city letenky z Prahy a zpět do Vídně vás vyjdou na 2 191 Kč.  Vydejte se na parádní italský trip! Příkladový termín: 29.9. – 9.10.2018 cestovní období: žáří a říjen    

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/30-64/any-order/prg-vie-01-08-2018-30-09-2018/aho-olb-bia-cag-cly-aja-fsc-4-10/tsf-mxp-bgy-vce-lin-fco-cia-nap-1-3/prg-vie-2-5/" ]

Naplánujte si trip podle představ

Pokud chcete navštívit Sardini, ale rádi byste navštívili místo Milána - Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán neo zůstaňte v Bergamu, kam přiletíte. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebok vyjížďky po okolí. žete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Ubytování
Ubytování v Miláně se pohybuje od 1 300 Kč na noc a na Sardinii kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz