Italský trip 3v1 o prázdninách: Neapol + Sicílie + Bologna za 3 630 Kč

Popis akce

Spojte letní dovolenou na Sicílii s několikadenní zastávkou v Neapoli a Bologni. Nejdříve přiletíte do Neapole - kde cca strávíte 2-4 dny, poté přiletíte do Katánie na Sicílii, kde strávíte cca 5 – 10 dní a následně navštívíte italské městečko Bologna. Multi-city letenky z Wroclavi či Katowic s příletem zpět do Prahy pořídíte o prázdninách za 3 630 Kč. Příkladový termín: 16.7.– 28.7. 2018   cestovní období:  červenec – srpen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/27-62/any-order/cz-vie-ktw-wro-26-06-2018-31-08-2018/fco-lgw-nap-ltn-stn-lhr-cia-lcy-2-4/cta-pmo-4-9/blq-2-3/cz-2-5/" ]

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Neapol
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Sicílie
Sicílie je největším ostrovem ve Středozemním moři,  kde najdete nejvyšší činnou evropskou sopku – Etnu, můžete bloudit v uličkách horských vesnic – např. Caltabellotanebo se vydat za historií – např. údolí chrámů u Agrigenta. Najdete tu i krásné písečné pláže.

nonmisvegliate / Pixabay

Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
Neapoli se ubytujete od 1 200 Kč, na Sicílii seženete ubytování kolem 1 400 Kč a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz