Italský trip na prázdniny: Řím + Neapol + Milán za 1 856 Kč

Popis akce

Prozkoumejte během letních prázdnin Itálii za super cenu! Navštívíte Řím, Neapol a Milán. Dalšími zajímavostmi můžou být ostrov Capri či Pompeje v blízkosti Neapole. Multi-city letenky z Prahy s příletem do Ostravy vás budou stát 1 856  Kč. Využijte kombinaci levných letenek a naplánujte si italský trip na prázdniny! Příkladový termín: 18. – 24.7. 2018          cestovní období: červenec - srpen 

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/flights/1/from-country-czech-republic-or-cities-prague--ostrava--brno--pardubice--karlovy-vary-or-airports-prg--osr--brq--ped--klv-to-cities-rome--napoli-or-airports-fco--cia--nap/01-07-2018-22-08-2018/stay-from-4-to-8/11/1/27-64/" ]

Nejdříve se vydáte letecky z Prahy do Říma, kde zůstanete podle libosti. Z Říma pojedete autobusem  dvě a půl hodiny  za 10 euro do Neapole. Můžete se podívat i na ostrov Capri či do Pompejí. Z Neapole se vydáte letecky do Milána a můžete zůstat v Bergamu či zavítat do Milána. Poté poletíte zpět do Ostravy.

Naplánuj si svůj letní multi-city trip

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.7. – 1.9.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Neapol 
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 
V Římě a v Neapoli se ubytujete od 1 400 Kč, v Miláně se ubytování pohybuje od 1 600 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz