Jarní Eurotrip 3v1 z Prahy: 3 destinace najednou od 3 330 Kč

Popis akce

Procestujte během jara 3 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Amsterdam, Lisabon a Barcelonu. Multi-city letenky na jarní Eurotrip 3v1 z Prahy pořídíte za 3 300 Kč. Vydejte se na parádní trip po Evropě z Prahy! Příkladový termín: 5.3. – 18.3. 2020  cestovní období: březenJarní Eurotrip 3v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_31-05-2020/prg/ams/2-5/0/bcn/2-5/0/lis/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=40&maxStopLength=64" window="new" ]

Vyhledejte si jarní Eurotrip 3v1 z Prahy či okolí Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si nastavte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či zajděte na exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Barcelona
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Barcelona je teď ale hitem, proto čekej  davy turistů na každém kroku.
Ubytování
V Amsterdamu Vás vyjde ubytování na 1 400 Kč, v Lisabonu se ubytování pohybuje od 800 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování v Barceloně pořídíte od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz