Jarní Eurotrip z Prahy 3v1: Paříž + Lisabon + Milán od 2 895 Kč

Popis akce

Procestujte na během jara 3 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Paříž, Lisabon a Milán. Multi-city letenky na jarní Eurotrip z Prahy 3v1 pořídíte za 2 895 Kč.  Příkladový termín: 20. – 29.3. 2020  cestovní období: březen, dubenJarní Eurotrip z Prahy 3v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_28-06-2020/cz/ory-cdg/1-5/1/lis/2-5/0/mxp/1-3/1/cz?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si vlastní jarní Eurotrip z Prahy 3v1 Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
 Paříž
K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
Ubytování  v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji 1 600 Kč, v Lisabonu se ubytujete od 900 Kč a v Miláně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování v hostelu Vás vyjde na 400 Kč na noc v jednotlivých městech. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz