Jarní multi-city letenky: Amsterdam ? + Londýn ? za 1 711 Kč

Popis akce

Zaleťte si během jara do 2 destinací během jednoho týdne. Navštívíte Amsterdam a poté hlavní město Velké Británie – Londýn. Multi-city letenky s odletem z Prahy a návratem zpět do Pardubic koupíte za 1 711 Kč.  V každém z měst strávíte 1 – 4 celé dny. Zaleží na vás, kolik dní chcete v každém městě strávit. Příkladový termín: 26.3. – 30.3. 2019      cestovní období: březen a duben

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2019_31-08-2019/cz/ams/2-5/0/lgw-ltn-stn-sen-lhr-lcy/2-4/1/cz?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Londýn 
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování 
Ubytování v Amsterdamu seženete ubytování za 1 600 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování poblíž centra Londýna vás vyjde na 1 400 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Ubytování v hostelu pak zakoupíte kolem 500 Kč na osobu. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz