Jarní portugalské dobrodružství: Porto + Madeira + Lisabon od 2 394 Kč

Popis akce

Procestujte Portugalsko během jara! Zastavte se na Madeiře a k tomu navštivte Porto a Lisabon. Letenky na jarní portugalské dobrodružství koupíte z Vídně od 2 394 Kč. Příkladový termín: 1. – 16.3. 2020 cestovní období: březen, dubenjarní portugalské dobrodružství

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/05-01-2020_31-03-2020/vie/fnc/4-12/0/lis/2-5/0/opo/2-5/0/cz-vie?maxStop=1&minStopLength=4&maxStopLength=13" ]

Vyhledejte si letenky na jarní portugalské dobrodružství Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Porto Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Madeira
Pokud vyražíte na Madeiru, doporučuji půjčit auto a objet tento nádherný ostrov a zastavit se na místech jako je útes Cabo GiraoPonta de Sao Lourenco, skanzen Santana, Sao Vincente a další.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium). UbytováníLisabonu a Portu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc a v příletovém městě Funchal na Madeiře seženete od 550 kč na noc, v ostatních destinacích na Madeiře se pak pohybuje kolem 800 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz