Jarní portugalský trip 3v1: Lisabon + Azory + Porto od 2 849 Kč

Popis akce

Procestujte Portugalsko křízem krážem! Spojte dovolenou na Azorských ostrovech s návštěvou Lisabonu a Porta. Levné letenky na jarní portugalský trip 3v1 na Azory s několikadenním stopem v Lisabonu a Portu pořídíte z Vídně od 2 849 Kč. Letět můžete do hlavního města Ponta Delgada na ostrově São Miguel či můžete letět za stejnou cenu na ostrov Terceira. Příkladový termín: 16. – 26.3. 2020  cestovní období: březen, dubenJarní portugalský trip 3v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_31-08-2020/vie/ter-pdl/4-15/0/lis/2-5/0/opo/2-5/0/vie?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=13" ]

Vyhledejte si levné letenky na jarní portugalský trip 3v1 podle představ Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Azorské ostrovy
Přiletíte na ostrov São Miguel, do hlavního města Ponta Delgada. Čeká Vás nedotčená příroda a  minimum turistů. Nenechte si ujít spoustu místních krás, jako například Lagoa do Fogo. V prosinci  zde panují  příjemné teploty kolem 16 stupňů Celsia.

By: Abspires40

Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Ubytování
Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Lisabonu se ubytování pohybuje od 600 Kč pro dvě osoby na noc, v Portu seženete ubytování taktéž kolem 600 Kč a v příletovém městě Ponta Delgada seženete od 550 kč na noc, v ostatních destinacích na Azorských ostrovech se pak pohybuje kolem 800 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 997 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz