Jarní prodloužený víkend v Miláně od 880 Kč

Popis akce

Zaleťte si na víkend do Milána! Letenky na jarní prodloužený víkend v Miláně pořídíte z Prahy od 880 Kč. Letíte v pátek večer či v sobotu a vracíte se v neděli či v pondělí. Příkladový termín: 29.2.– 2.3. 2020   cestovní období: březenJarní prodloužený víkend v Miláně

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/01-12-2019_30-08-2020/prg/mxp" ]

Co vidět v Miláně? Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. V Miláně nepřehlédnete největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, nádhernou nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, operní dům Teatro La Scala a a v neposlední řadě milánskou pevnost – Castello Sforzesco.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Výlet do okolí Jakmile budete mít prochozený Milán, můžete se vydat na výlet k blízkému jezeru Como. Z Milána se dostanete k jezeru vlakem. Krásné je městečko Varenna na východě jezera. Jízdenky z Milána sem stojí 6.70 eur. Jízdenky můžete zakoupit přes internet. Ubytování Ubytování v Miláně vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz