Jarní španělský trip 3v1: Malaga + Kanáry + Barcelona od 2 793 Kč

Popis akce

Vydejte se běhen jara na trip do Španělska. Navštívíte hlavní město Andalusie – Malagu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Gran Canaria a nakonec se podíváte do hlavního města Katalánska do – Barcelony. Multi-city letenky na jarní španělský trip 3v1 pořídíte z Berlína s návratem do Prahy za 2 793  Kč. V každé destinaci strávíte 1 – 7 dní. Délku pobytu si ale můžete nastavit podle vlastních preferencí. Příkladový termín: 20. 4. – 4.5. 2020  cestovní období: březen, duben, květenJarní španělský trip 3v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_30-06-2020/sxf-txl-prg-ktw/lpa-tfs-tfn-ace-fue-spc/4-9/0/agp/1-4/0/bcn/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si jarní španělský trip 3v1 podle představ Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Malaga
Španělská Malaga je jedním z nejstarších přístavů ve Středomoří. Najdete zde nejen řadu historických památek, ale také dechberoucí pláže. Určitě neminete Alcazaba de Málaga – starý maurský hrad, místní katedrálu a také vyjděte na Castillo de Gibralfaro  – odkud je nádherný výhled na město a přístav.

Pexels / Pixabay

Gran Canaria
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování
Malaze se ubytování pohybuje od 1 200 Kč, na Gran Canarii a v Barceloně se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 996 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz