Jarní trip: Mallorca?️ + Amsterdam? na jeden zátah za 1 336 Kč

Popis akce

Zaleťte si na jarní trip a zkombinujte návštevu Mallorky s Amsterdamem. Levné multi-city letenky pořídíte z Berlína a zpět poletíte do Prahy. Letenky vás vyjdou na 1 336 KčV Amsterdamu strávíte 2 – 3 dny a na Mallorce zrelaxujete o 2 – 5 dní déle.  V každé destinaci ale můžete zůstat libovolný počet dní. Příkladový termín: 25.3. – 3.4. 2019            cestovní období:  březen, duben

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/08-01-2019_30-06-2019/cz-sxf-txl-vie/ams/2-4/0/pmi-ibz/4-7/0/cz?maxStop=0&minStopLength=29&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky na jarní trip

Pokud se vám inspirace na trip po Evropě zamlouvá, ale rádi byste navštívili jiná města, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celé léto. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Mallorca
Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 5 dní na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

kirkandmimi / Pixabay

Ubytování
Na Mallorce se ubytujete od 1 300 Kč na noc a v Amsterdamu pak za 1 400 Kč v dvoulůžkovém pokoji. V hostelu čekejte cenu kolem 600 Kč na noc. Hledejte na booking.com nebo nabídky od AIRBNB se slevou 725 Kč.
Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz