Jarní výlet 3v1 z Prahy: Amsterdam + Barcelona + Basilej od 2 361 Kč

Popis akce

Vydejte se na Eurotrip z Prahy! Navštívíte Amsterdam, Barcelonu a Basilej. Multi-city letenky na jarní výlet 3v1 z Prahy zakoupíte za 2 361 Kč. Ceny dosáhnete kombinací leteckých společností Easyjet a Transavie. Příkladový termín: 4. – 16.3.2020 cestovní období: březen, dubenJarní výlet 3v1 z Prahy

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_30-08-2020/prg/ams/1-5/0/bcn/2-5/0/bsl-mlh/1-4/0/prg?maxStop=0&minStopLength=40&maxStopLength=64" ]

Vyhledejte si letenky na jarní výlet 3v1 z Prahy podle představ

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli navštívit jiná města, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Amsterdam Projděte si uličky lásky a coffee shopy.  Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Barcelona   Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií. Ubytování V průměru se ubytování ve všech městech pohybuje kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Využít můžete Smart nabídky či Genius programu na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 996 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz