Květnové letenky na Ibizu z Vídně od 790 Kč

Popis akce

Vydejte se na dovolenou na Ibizu! Květnové letenky na Ibizu z Vídně pořídíte od 790 Kč. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní. Naplánujte si jarní návštěvu Ibizy!

Příkladový termín: 4. – 8.5. 2020       cestovní období: květenKvětnové letenky na Ibizu z Vídně [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/01-05-2020_31-05-2020/vie/ibz/2-16?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ] Vyhledejte si levné letenky 

Návštěvu Ibizy můžete také spojit s návštěvou Valencie či Barcelony. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ? Viz článek a článek
Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Ubytování 
Na ostrově Ibiza se ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 545 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz