Květnový Eurotrip 3v1: Mallorca + Barcelona + Milán za 1 487 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Mallorce s několikadenní zastávkou v Barceloně a v Miláně. Letenky na květnový Eurotrip 3v1 pořídíte za 1 487 Kč. Na Mallorce můžete zůstat podle libosti 35, 7 nebo 14 dní – v Barceloně a Miláně se pak můžete zastavit na 1 – 5 dní. Poletíte z Vídně a vrátíte se do Brna. Příkladový termín: 20. – 31.5. 2019 cestovní období: květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/30-04-2019_31-08-2019/vie-prg-brq-ped/pmi-ibz-tfs/3-8/0/bcn/2-5/0/mxp-bgy-lin/1-4/1/cz?maxStop=0&minStopLength=32&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si květnový Eurotrip podle představ Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
 Mallorca
Přiletíte do hlavního města Palma de Mallorca a máte 5 dní na poznání místních krás. Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy.V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ
Na Mallorce seženete apartmány kolem 1 200 Kč na noc/ 2 osoby, v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.
Zavazadla
Od 1.11. a 31.3. se mění podmínky zavazadel u letecké společnosti Ryanair a Laudamotion. V této ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm. Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 180 Kč/ let za priority pass u Ryanairu a Laudamotion.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz