Květnový španělský trip ??: Barcelona + Kanáry + Sevilla od 2 852 Kč

Popis akce

Vydejte se na trip do Španělska! Zkombinujte návštěvu nádherné Barcelony a krásné Sevilly se zastávkou na Kanárských ostrovech. Multi-city letenky na květnový španělský trip z Prahy s návratem zpět do Berlína zakoupíte od 2 852 Kč.  Příkladový termín: 17. – 30.5. 2019                        cestovní období: květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/01-05-2019_31-08-2019/cz/bcn/2-5/0/lpa/4-9/0/svq/2-5/0/sxf-txl?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" window="new" ]

Vydejte se na letní trip podle představ

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.5. – 1.8.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 4 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Gran Canaria
Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.  
Sevilla
Hlavní město Andalusie je jedno z nejkrásnějších měst Španělska. V Seville najdete nejstarší královský palác v Evropě – Alcázar. s rozsáhlými zahradami s ovocnými stromy a fontánami. Spolu s dalšími památkami jako je Indický archiv a katedrála Panny Marie byl zapsán na Seznam světového dědictví UNESCO. Nenechte si také ujít moderní dílo Metropol Parasol či Torre de Oro. V katedrále Panny Marie najdete hrobku Kryštofa Kolumbuse.
Ubytování 
Barceloně a na ostrově Gran Canaria se ubytujete od 1 400 Kč, v Seville seženete ubytování od 900 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz