Květnový trip 2v1 se zastávkou u moře: Malta ?? + Barcelona ?? od 1 778 Kč

Popis akce

Vydejte se na květnový trip 2v1 se zastávkou u moře a zaleťte si tak do 2 evropských destinací najednou. Vydáte se na Maltu a poté do Barcelony. Obě destinace navštívtíte během necelých 15 dní a multi-city letenky z Vídně vás vyjdou na 1 778 Kč. Příkladový termín: 13. – 29.5. 2019     cestovní období:  květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-05-2019_31-08-2019/cz-vie/mt/4-14/0/bcn/2-5/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=10" window="new" ]

Vyhledejte si svůj vlastní multi-city trip Pokud byste preferovali jiná města v Evropě za super cenu – vyzkoušej vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Malta
Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Barcelona 
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, přeplněnou La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování
Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 400 Kč a za podobnou cenu se ubytujete i v Barceloně. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz