Květnový trip 4v1: 4 destinace najednou od 2 230 Kč

Popis akce

Vydejte se během května na trip do Španělska a k tomu navštivte i Milán. Díky levným multi-city letenkám navštívíte 4 velkoměsta v Evropě za super cenu. Multi-city letenky na květnový trip 4v1 z Vídně vás budou stát 2 230 Kč. V každé destinaci strávíte 2 - 5 dní, nastavit si však můžete délku v každé destinaci podle svého. První zastávkou bude hlavní město Katalánska – Barcelona, následně poletíte na Ibizu a poté navštívíte hlavní město Španělska – Madrid. Poslední zastávkou bude Milán.  Příkladový termín: 14. – 30.5. 2019   cestovní období: květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/1-0-0/12-04-2019_31-08-2019/prg-ped-vie-brq-osr/mxp-bgy-lin/1-3/1/ibz/3-7/0/mad/2-3/0/bcn/2-5/0/prg-ped-vie-brq-osr?maxStop=0&minStopLength=28&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levný květnový trip 4v1 Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek. Také můžete vyměnit Ibizu za Mallorcu, Menorcu či Kanárské ostrovy ?
Madrid
V Madridu moc památek nenajdete. Za to je tu nepřeberné množství kaváren, galerií, parků a také rušná atmosféra, kterou si určitě zamilujete. Dominantou Madridu je Palacio Real, který byl postaven v 18. století, Plaza de Cibeles a Plaza Mayor. Z letiště do centra města se nejlevněji dostanete autobusem č.101, 200, 201 a 204, za jízdu zaplatíte 2€. Koupit si můžete 10 jízdenek za 12,20 eur nebo jednodenní za 8,40 eur.

By: Dimitry B.

 Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Barcelona  
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování 
Na Ibize a v Barceloně se ubytujete od 1200 Kč, v Madridu se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc a v Miláně se pak ubytujete od 1 300 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz