Květnový výlet 2v1 se zastávkou u moře: Malta + Barcelona od 1 806 Kč

Popis akce

Zaleťte si na květnový výlet 2v1 se zastávkou u moře! Navštívíte 2 destinace během jedné cesty –  Maltu a následně Barcelonu. Multi-city letenky 2v1 z Prahy s návratem do Vídně pořídíte od 1 806 Kč. Na cestě můžete být libovolný počet dní. Příkladový termín: 20.– 29.5. 2020 cestovní období: květenKvětnový výlet 2v1 se zastávkou u moře

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-05-2020_31-08-2020/cz-vie-ktw-bts/mt/4-14/0/bcn/2-5/0/cz-vie?maxStop=0&minStopLength=21&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si květnový výlet 2v1 se zastávkou u moře Pokud byste preferovali jiné destinace v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Malta
Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Barcelona
Španělské město Barcelona, hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Ubytování
Na Maltě se ubytování pohybuje od 1 200 Kč a v Barceloně se ubytujete od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 545 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz