Květnový výlet po Evropě z Prahy: Paříž?+ Barcelona? za 2 583 Kč

Popis akce

Procestujte během května 2 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte Paříž  a Barcelonu. Multi-city letenky na květnový výlet po Evropě z Prahy pořídíte za 2 583 Kč.  Příkladový termín: 22.5. – 29.5. 2019  cestovní období: květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-04-2019_31-08-2019/cz/mad-bcn-reu-gro/2-4/0/ory-cdg/2-4/1/cz?maxStop=0&minStopLength=27&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné květnové multi-city letenky z Prahy

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.
Barcelona 
Hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, “dechberoucí” La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ubytování
Ubytování  v centru Paříže vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč a v Barceloně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč pro dvě osoby na noc. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz