Last minute letenky do Andalusie za 871 Kč

Popis akce

Vydejte se do hlavní města Andalusie – do Malagy. Last minute letenky do Andalusie seženete za 871 Kč z Vídně. Z Prahy pak od 1 706 Kč. Spojte návštěvu historických památek s dovolenou na pobřezí Costa del Sol.  Příkladový termín: 27.8. – 3.9. 2020  cestovní období:  srpen, záříLast minute letenky do Andalusie

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/09-08-2020_31-08-2020/vie-prg/agp/2-14?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Vyhledejte si levné letenky Pokud byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si  letenky na prodloužený víkend přes vyhledávač Flightics.
Malaga
Španělská Malaga je jedním z nejstarších přístavů ve Středomoří. Najdete zde nejen řadu historických památek, ale také dechberoucí pláže. Určitě neminete Alcazaba de Málaga – starý maurský hrad, místní katedrálu a také vyjděte na Castillo de Gibralfaro  – odkud je nádherný výhled na město a přístav.

Pexels / Pixabay

Ubytování
Malaze se ubytování pohybuje od 1 200 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 997 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz