Letenky 3v1 z Prahy během jara: Barcelona + Ibiza + Londýn od 1 954 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Ibize s návštěvou Barcelony a Londýna. Navštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu, poté poletíte na Ibizu a nakonec se podíváte hlavního města Velké Británie – do Londýna či poletíte v opačném pořadí. Multi-city letenky 3v1 z Prahy během jara pořídíte za 1 954 Kč. V každé destinaci můžete zůstat podle představ. Příkladový termín: 24. 4. – 6.5. 2020 cestovní období: duben, květenLetenky 3v1 z Prahy během jara

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/06-03-2020_31-05-2020/cz/ibz/3-9/0/bcn/2-5/1/lgw-ltn-stn-sen-lhr-lcy/1-4/1/cz?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=62" ]

Vyhledejte si letenky 3v1 z Prahy  během jara či léta
Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města a zároveň si můžete nastavit kolik dní chcete v každé destinaci zůstat ?
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Londýn
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování 

Ubytování v Barceloně a na Ibize se pohybuje od 1 400 Kč a v Londýně se pak ubytování pohybuje od 1 600 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com, kde získáte 10% slevu nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 575 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz