Letenky do Londýna z Prahy za 645 Kč

Popis akce

Zaleťte si během zimy do Londýna! Levné letenky do Londýna pořídíte z Prahy za 645 Kč. Pár termínů je dostupných i během prodlouženého víkendu. Vydejte se do Londýna na pár dní! Příkladový termín: 24.– 27.1. 2020   cestovní období: leden, únorLetenky do Londýna

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/26-10-2019_12-03-2020/prg/stn/2-5?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Vyhledejte si letenky na víkend Vyhledejte si levné letenky od pátku do neděle či pondělí. Přejděte na vyhledávání víkendových letenek na Flightics.com a zaleťte si na prodloužený víkend v Londýně.
Londýn 
V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Luton se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 2 GBP.

Unsplash / Pixabay

Ubytování Ubytování v Londýně vás vyjde na 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz