Letenky do Nice během září z Vídně od 811 Kč

Popis akce

Vydejte se během září k Azurovému pobřeží! Levné letenky do Nice během září pořídíte z Vídně od 811 Kč. Zaleťte si na výlet do francouzské metropole na konci léta! Příkladový termín: 15. – 20.9. 2019  cestovní období:  záříLetenky do Nice během září

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/27-06-2019_30-09-2019/vie/nce/2-8?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" window="new" ]

Vyhledejte si letenky do jakékoliv evropské metropole
Pokud chcete navštívit jiné destinace, přejděte na vyhledávač  Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek. Zároveň si nastavíte kolik dní chcete v destinaci zůstat ?
Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Ubytování
Ubytování v Nice se pohybuje kolem 950 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz