Letenky do Skotska z Prahy od 876 Kč

Popis akce

Navštivte nádherný Edinburgh a poté se vydejte za krásami Skotska. Zpáteční letenky do Skotska z Prahy pořídíte na konci léta od 876 Kč. Vydejte se na konci léta na pár dní do Skotska k jezeru Lochness, do Glen Coe, na nejvyšší horu Velké Británie Ben Nevis či na ostrov Skye! Příkladový termín: 2.– 10.9. 2020 cestovní období: září

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/17-07-2020_02-12-2020/prg/edi/2-19?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" ]

Vyhledejte si levné letenky z Prahy Vyzkoušejte vyhledávač Flightics, kde si můžete nastavit preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek. Vyhledat si můžete víkendové letenky, multi-city letenky a klasické zpáteční.
Edinburgh
Hlavní město Skotska je díky historickému centru a dominantnímu hradu kouzelné město se skvělou atmosférou. Po příletu do Edinburghu využijte spoje číslo 100 a 35, které Vás zavezou z letiště přímo do centra.
Ubytování 
Ubytování poblíž centra Edinburghu se pohybuje od 1 400 Kč. Využijte Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 997 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz