Letenky na podzimní víkend v Benátkách z Prahy od 1 174 Kč

Popis akce

Naplánujte si víkend v Benátkách během podzimu! Letenky na podzimní víkend v Benátkách z Prahy koupíte od 1 174 Kč. Do italské metropole můžete letět v pátek či v sobotu a vrátit se můžete v neděli či v pondělí. 

Příkladový termín: 15. – 17.11. 2019 cestovní období:  září, říjen a listopadLetenky na podzimní víkend v Benátkách z Prahy [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/02-09-2019_30-11-2019/prg/vce" window="new" ]

Vyhledejte si letenky na podzimní víkend z Prahy Pokud byste si chtěli zaletět do jiných evropských destinací, vyhledejte si  letenky na prodloužený víkend přes vyhledávač Flightics.
Benátky
Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Ubytování
Ubytování v Benátkách Vás vyjde ubytování na 1 350 . Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz