?? Letenky na portugalský trip ??: Porto + Azorské ostrovy + Lisabon za 2 828 Kč

Popis akce

Procestujte Portugalsko křízem krážem během jara! Díky levným multi-city letenkám si můžete užít dovolenou na Azorských ostrovech a k tomu navštívit Porto a Lisabon. Levné multi-city letenky na Azory s několikadenním stopem v Portu a Lisabonu pořídíte z Berlína za 2 828 Kč.  Příkladový termín: 22.3. – 5.4.2019  cestovní období: březen a duben 2019

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2019_31-07-2019/sxf-txl/pdl/5-11/0/lis/2-5/0/opo/2-5/0/sxf-txl?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Porto
Druhé největší město Portugalska, které je známé svým vývozním artiklem-portským vínem. Porto je okouzlující především svou atmosférou. Porto bylo zapsáno na seznam Unesco. Projděte se k mostu Ludvíka I, navštivte Katedrála SéTorre de Menagem (pozůstalost hradu ze 14. století), náměstí Praça do Liberdade a mnoho dalšího. V Portu se nezapomeňte svézt starodávnou tramvají, která jezdí z centra až k pláži.
Azorské ostrovy
Přiletíte na ostrov São Miguel, do hlavního města Ponta Delgada. Čeká Vás nedotčená příroda a  minimum turistů. Nenechte si ujít spoustu místních krás, jako například Lagoa do Fogo. V prosinci  zde panují  příjemné teploty kolem 16 stupňů Celsia.

By: Abspires40

Lisabon
Hlavní město Portugalska ukrývá spoustu památek. Mezi hlavní památku lze označit  Castelo de Sao Jorge nebo- li Lisabonský hrad. Dále prozkoumejte náměstí Praça do Comércio, Belémskou věž, známý most Ponte 25 de Abril či exkurzi do obřího akvária (Lisboa Oceanarium).
Ubytování
Teď už je trip kompletní a chybí nám jen ubytování. V Portu a Lisabonu se ubytování pohybuje od 700 Kč pro dvě osoby na noc a v příletovém městě Ponta Delgada seženete ubytování od 850 kč na noc, v ostatních destinacích na Azorských ostrovech se pak pohybuje kolem 900 Kč. Veškeré ubytování seženete na booking. Také můžete využít nabídky AIRBNB s jednorázovou slevou 725 Kč.
Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.
Zavazadla
Pokud chcete cestovat s velkým zavazadlem (55 x 40 x 25 cm), počítejte navíc s cenou kolem 190 Kč za priority pass u Ryanairu. Od 1.11. se mění podmínky a v ceně tak máte pouze příruční zavazadlo o rozměrech 40 x 20 x 25 cm.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz