Letenky na prodloužený víkend v Paříži z Prahy za 2 134 Kč

Popis akce

Vydejte se na eurovíkend do Paříže! Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Paříži z Prahy pořídíte na podzim za 2 134 Kč. Dostupné termíny vycházejí s odletem z Prahy v pátek či v sobotu večer s návratem v pondělí večer. Přiletíte na Paříž ORLY, odkud se dostanete levně a pohodlně centra města. Příkladový termín: 9. - 12.11.2018  cestovní období: říjen a listopad

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/en/flights/2/from-country-czech-republic-or-cities-prague--ostrava--brno--pardubice--karlovy-vary-or-airports-prg--osr--brq--ped--klv-to-airports-ory--cdg/30-07-2018-31-12-2018/stay-from-2-to-5/00/2/4-8/" ]

Paříž
V Paříži strávíte tři celé dny, což bude stačit k projití veškerých památek. K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées, Vítězný oblouk, Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro.

MrBearBlack / Pixabay

Cesta z letiště Orly do centra Paříže
Z letiště Orly do centra Paříže se dostanete autobusem či Orlyvalem. Autobusem se do centra dostanete č. 183 a 285, které vás zavezou ke stanici metra Porte de Choisy. Cesta trvá přibližně 40 minut a jízdenka stojí 3,40 eur. Využít můžete také Orlyval, tato linka je rychlejší a spojuje letiště Orly se stanicí Antony na lince RER B a stojí 7,40 eur.
Ubytování
Ubytování poblíž centra Paříže seženete za 1 600 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz