Květnové letenky na řecký ostrov Korfu z Vídně od 887 Kč

Popis akce

Zaleťte si na Korfu během května! Nádherná příroda, milí lidé, krásné pláže a příznivé ceny. Zpáteční letenky na řecký ostrov Korfu seženete z Vídně za 887 Kč.  Na Korfu je na jaře kolem 24 stupňů Celsia. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní. Příkladový termín : 12. – 19.5. 2019  cestovní období: květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/06-04-2019_22-08-2019/vie/cfu/2-15?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" window="new" ]

Korfu Řecký ostrov Kerkyra, nebo-li Korfu je druhý největší řecký ostrov v Jónském moři. Korfu je přezdíván také jako smaragdový ostrov, který má nejen nádhernou přírodu, ale také je tu mnoho zajímavých míst, která byste rozhodně neměli vynechat. Např. třeba Myší ostrov, hrad Angelokastro nebo Mount Pantokrator, nejvyšší bod ostrova.

KatarzynaTyl / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Korfu se ubytujete levně. Můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 700 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.
Autopůjčovny
Vydejte se na Korfu na vyjížďky po okolí a objeťte spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz