Letenky na trip 3v1 z Prahy: Barcelona + Kanáry + Milán od 3 027 Kč

Popis akce

Vydejte se do 2 velkoměst a zároveň na Kanárské ostrovy! Navštívíte Barcelonu, poté objevíte krásy Kanárského ostrova Gran Canaria a nakonec se podíváte do Milána. Multi-city letenky na trip 3v1 z Prahy koupíte za 3 027 Kč.  Příkladový termín: 30.11. – 10.12. 2019  cestovní obodobí: listopad a prosinecLetenky na trip 3v1 z Prahy:

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/07-10-2019_30-11-2019/prg/ace-fue-lpa-tfn-tfs-spc/4-9/0/bgy-mxp-lin/1-3/1/bcn/2-5/0/prg?maxStop=0&minStopLength=27&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si multi-city letenky na trip 3v1 z Prahy či z okolí Kominacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou. Gran Canaria Třetí největší ostrov Kanárských ostrovů sopečného původu, který je převážně hornatý. Můžete buď relaxovat si půjčit auto a objet krásy ostrovy např. přístav Puerto de Mogan, písešné duny Maspalomas nebo zavítat na nejvyšší horu Pico de la Nieves.   Milán Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zváleného Milána,  cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision. Ubytování Barceloně a na ostrově Gran Canaria se ubytujete od 1 400 Kč a v Miláně/Bergamu se ubytování pohybuje od 1 000 Kč pro dvě osoby na noc. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB. Pokud ještě nemáte účet na Airbnb, zaregistrujte se a získejte 997 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz