Letenky na víkend do Bergama z Prahy za 636 Kč

Popis akce

Zaleťte si si na konci léta do italského Bergama na prodloužený víkend. Letenky na víkend do Bergama z Prahy pořídíte za 636 Kč. Poletíte v pátek a vrátíte se v neděli či v pondělí.

Příkladový termín: 11. – 14.9. 2020  cestovní období: konec srpna, září [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/01-08-2020_30-09-2020/prg/bgy" ]

Vyhledejte si levné prodloužené víkendy  Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek na prodloužený víkend (pátek – neděli či pondělí) do jakéhokoliv evropského města. Bergamo Italské městečko Bergamo se dělí na dvě části: opevněné horní město Città Alta, které stojí na jednom z kopců a spodním městem Città Bassa. Krásné výhledy na Città Alta jsou z úbočí kopce San Vigilio. Zajet si můžete také do 50 km vzdáleného Milána či k jezeru Como.
Ubytování
Ubytování v Bergamu se pohybuje kolem 1 000 Kč na noc pro dvě osoby. Hledejte na booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz