Letenky z Prahy: Letní návštěva Amsterdamu ?? za 1 047 Kč

Popis akce

Vydejte se na během léta do Amsterdamu! Zpáteční letenky z Prahy seženete i na prodloužený víkend. Cena zpátečních letenek je 1 047 Kč. Cena je platná v případě letu alespoň pro 2 osoby. Čím více vás poletí, tím se cena bude snižovat. Příkladový termín: 20. – 25.6. 2019  cestovní období: květen, červen, červenec

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/01-05-2019_01-09-2019/prg/ams/2-5" window="new" ]

Pokud byste chtěli zažít dobrodružsví po Evropě a návštěva jednoho velkoměsta by vám nestačila, můžete spojit Amsterdam s Londýnem za 1 870 Kč či Amsterdam s Ženevou a Mallorcou od 2 478 Kč.
Co navštívit v Amsterdamu
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.

kirkandmimi / Pixabay

Ubytování 
Ubytování v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1 600 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč. Akce v Amsterdamu Navštivte stránku Amsterdamu a podívejte se na nadcházející akce, aby vám při návštěvě něco neuniklo.
[maxbutton id="1" url="https://obletsvet.cz/amsterdam/" text="Průvodce" ]

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz