Letní Eurotrip 2v1 z Prahy: Amsterdam + Benátky od 1 486 Kč

Popis akce

Vydejte se na parádní výlet do 2 velkoměst Evropy najednou! Navštívíte Amsterdam a Benátky během jednoho týdne a multi-city letenky na letní eurotrip 2v1 z Prahy koupíte od 1 489 Kč.

Příkladový termín: 10. – 17.6. 2020     cestovní období: konec května, červen [maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2020_30-08-2020/prg/ams/2-5/0/vce-tsf/1-5/1/prg" ]

Vyhledejte si levné letenky na letní Eurotrip 2v1 z Prahy či okolí Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiná města, navštivte flightics.com a sestavte si parádní trip po Evropě!
Amsterdam
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Další místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, Vondelpark a Rijksmuseum,kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.

ernestovdp / Pixabay

Benátky Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 5, lístky si zakoupíte přímo na zastávce. Cena je 8 euro za jednosměrnou jízdenku a cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Ubytování
Amsterdamu se ubytujete od 1 600 Kč, v Benátkách pak od 1 300 KčHledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz