Letní Eurotrip 3v1: Benátky + Nice + Řím od 2 824 Kč

Popis akce

Zaleťte si na letní Eurotrip! První zastávkou na tripu budou Benátky, poté Nice a následně navštívíte Řím. Multi-city letenky z Vídně s návratem opět do Vídně pořídíte od 2 824 Kč. Vydejte se na konci prázdnin na parádní Eurotrip z Vídně! Příkladový termín: 3.9.– 12.9.2018  cestovní období: září

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/27-62/any-order/cz-vie-wro-ktw-11-08-2018-09-09-2018/fco-cia-2-5/nce-2-5/vce-tsf-1-3/cz-vie-wro-ktw-2-5/" ]

Vyhledejte si letní Eurotrip podle představ

Pokud chcete zaletět do destinací na delší/kratší dobu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Benátky
Benátky jsou samy o sobě kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Nice
Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.
Řím
V Římě rozhodně nezapomeňte navštívit Koloseum, Fontánu di Trevi, Španělské schody, nádherný Andělský hrad, slavné Forum Romanum či Pantheon. Taktéž navštivte Vatikán a katedrálu SV. Petra. Do centra Říma se dostanete busem spol. Terravision za 8 euro, zpáteční jízdenka.
Ubytování
Benátkách se ubytování pohybuje od 1 300 Kč, v Nice pak od 950 Kč a v Římě se ubytujete od 1 300 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz