??Letní Eurotrip 4v1: Malta + Barcelona + Nice + Basilej od 2 901 Kč

Popis akce

Zaleťte si na trip po Evropě! Navštívíte 4 destinace během 14 dní. První zastávkou bude Malta, poté Barcelonu, následně navštívíte Nice a poslední zastávkou bude Basilej. Multi-city letenky z Vídně s příletem zpět do Prahy vás vyjdou na 2 901 Kč. V každé destinaci můžete strávit libovolný počet dní. Příkladový termín: 27.5.– 10.6. 2018   cestovní období: květen a červen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-05-2019_31-08-2019/cz-vie-ktw-wro/nce/2-5/0/mt/3-7/0/bcn/2-5/0/bsl-mlh/1-3/0/cz-vie-ktw-wro?maxStop=1&minStopLength=27&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si letní Eurotrip

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip spíše o prázdninách, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics. Malta Maltská republika leží ve Středozemním moři a nabízí spoustu výletů do okolí. Pokud by vás nebavilo válet se jen u moře, využijte příležitosti a půjčte si auto. Také můžete vyrazit na sousední ostrov Gozo či Comino. Cesta trajektem na Gozo zabere dvacet minut a zpáteční lístek za auto a osobu vyjde na 15.70 eur.

JanneG / Pixabay

Barcelona Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
JoaquinAranoa / Pixabay

JoaquinAranoa/ Pixabay

Nice Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet i do vzdálenější Marseille či Avignonu.
Basilej
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem. Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

hpgruesen / Pixabay

Ubytování Na Maltě se ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování, v Barceloně od 1 400 Kč, v Nice od 950 Kč a v Basileji seženete ubytování kolem 1 600 Kč.  Ubytování v hostelu vyjde kolem 500 Kč/noc v každé destinaci. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz