Letní letenky 2v1: Milán + Sardinie od 2 324 Kč

Popis akce

Spojte dovolenou na Sardinii s návštěvou italské metropole za super cenu! Nejdříve navštívíte Milán a poté si užijete si krásy Sardinie. Letní letenky 2v1 z Vídně a zpět do Prahy vás vyjdou na 2 324 Kč. Vydejte se na parádní letní trip! Příkladový termín: 20.8. – 1.9.2019 cestovní období:  srpen, záříLetní letenky 2v1

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-07-2019_15-09-2019/prg-vie-brq/olb-bia-cag-aho-aja-fsc-cly/4-13/0/mxp-bgy-lin/2-4/1/prg-vie-brq?maxStop=0&minStopLength=30&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si letní letenky 2v1 za parádní cenu Pokud chcete navštívit Sardinii, ale rádi byste navštívili místo Milána – Benátky či Řím, zkuste vyhledávač Flightics, kde si můžete navolit trip podle představ a zadat flexibilní odlet třeba na celý měsíc. Vyhledávač vám vyhledá nejlevnější kombinaci letenek přes navolená města s optimální dobou pobytu.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži anebo se vydejte na vyjížďky po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Sardinii se pohybuje kolem 1 200 Kč na noc pro 2 osoby a v Miláně se pohybuje od 1 300 Kč na noc. Hledejte na booking.com , nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz