Letní multi-city letenky 2v1 z Prahy: Milán ?? + Neapol ?? od 1 716 Kč

Popis akce

Zaleťte si během května či června do Itálie za super cenu! Navštívíte 2 velkoměsta – Milán a Neapol najednou. Multi-city letenky z Prahy vás budou stát 1 716 Kč. Využijte kombinaci levných letenek a naplánujte si letní italský multi-city trip! Příkladový termín: 31.5. – 9.6. 2019         cestovní období: květen a červen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-05-2019_31-08-2019/prg/mxp-bgy-lin/2-5/1/nap/2-5/0/prg" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky z Prahy a okolí Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.4. – 1.7.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 3 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Neapol 
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování 
V Miláně se ubytování pohybuje od 1 400 Kč a v Neapoli se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji od 1 300 Kč.Ubytování v hostelu vyjde na 400 Kč na noc. hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz