Letní multi-city letenky z Prahy: Barcelona?+ Milán? za 1 920 Kč

Popis akce

Spojte návštěvu Barcelony s několikadenní zastávkou v Miláně. Letní multi-city letenky z Prahy s návratem zpět do Prahy pořídíte za 1 920 Kč. Vydejte se na letní trip do 2 velkoměst v Evropě! V každém městě můžete strávit 1 – 5 dní, záleží na Vás. Příkladový termín: 4.6. – 11.6. 2019  cestovní období:  květen a červen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2019_31-07-2019/prg/bcn-reu-gro/2-5/0/mxp-bgy-lin/1-4/0/prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si nejen letní multi-city letenky

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics, který Vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes Vaše oblíbené destinace a zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Barcelona
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

UBYTOVÁNÍ
 V Barceloně se ubytování pohybuje od 1 500 Kč pro dvě osoby na noc a ubytování poblíž centra Milána Vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Hledejte na booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz