Letní multi-city trip 4v1: Pisa + Ibiza + Barcelona + Brusel za 2 649 Kč

Popis akce

Vydejte se během letních měsíců na trip po Evropě! Díky levným multi-city letenkám navštívíte 4 destinace v Evropě za super cenu. Multi-city trip si poskládáte s odletem z Vídně a příletem zpět do Prahy, multi-cityletenky vás budou stát 2 649 Kč. V každé destinaci strávíte 2 - 5 dní,  délku pobytu si však můžete nastavit v každé destinaci podle svého. První zastávkou bude u šikmé věž v Pise, následně poletíte na Ibizu a poté navštívíte hlavní město Katalánska – Barcelonu. Poslední zastávkou bude Brusel.  Příkladový termín: 17.6. - 1.7. 2018  cestovní období: červen a červenec

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/1/0/28-64/any-order/cz-vie-31-05-2018-30-08-2018/psa-1-4/ibz-3-7/bru-crl-1-3/bcn-gro-reu-2-5/cz-2-5/" ]

Vyhledej si svůj vlastní multi-city trip

Pokud chcete navštívit jiná města, přejděte na vyhledávač eurotripů Flightics.Vyhledávač vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes X velkoměst.
Pisa
Zastávka v toskánském městečku Pisa bude příležitostí vidět jednu z nejvýznamnějších památek Itálie –  Šikmou věž nebo-li Torre Pendente, která stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), společně s dómem a kruhovým baptisteriem (křestní kaplí). Šikmá věž je vysoká 56 metrů, na její vrchol vede 294 schodů a je postavena z bílého mramoru. Výstavba začala v roce 1173 a trvala téměř 200 let.

Pauline_17 / Pixabay

 Ibiza
Ibiza je jedním z Baleárských ostrovů, která je hojně navštěvována turisty. Je proslulá především diskotékami a bary, na druhou stranu tu stále najdeme přírodní krásy – zátoky, krápíkové jestkyně a přírodní parky – jako je park Ses Salines. Vyšplhat můžete také na nejvyšší horou ostrova  Sa Talaiassa, případně si zajít na zdejší památky, z nichž některé jsou na seznamu světového kulturního dědictví Unesco.

sublemo / Pixabay

Barcelona  
Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.
Brusel
Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má. Nezapomeňte  navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka.

76640 / Pixabay

Ubytování 
Na Ibize a v Barceloně se ubytujete od 1200 Kč, vPise se ubytování pohybuje od 900 Kč pro dvě osoby na noc a v Bruselu se pak ubytujete od 1 300 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz