?Letní multi-city z Prahy: Milán ?? + Amsterdam ?? od 1 839 Kč

Popis akce

Během letních měsíců můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak Milán a Amsterdam během jednoho týdne. Letenky na letní multi-city z Prahy se zastávkou v Miláně a Amsterdamu vás budou dohromady stát 1 839 Kč. Příkladový termín:  1. – 8.6. 2019 cestovní období: květen, červen a srpen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-05-2019_31-08-2019/prg/ams/2-5/0/mxp-bgy-lin/1-4/0/prg?maxStop=0" window="new" ]

Vyhledejte si letní multi-city z Prahy a okolí Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní, přejděte na vyhledávač Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci letenek přes vaše oblíbená města.
Co navštívit v Miláně
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

Co navštívit v Amsterdamu
Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka. Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování 
V hostelu se ubytujete ve všech velkoměstech od 300 Kč na noc. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji pak v Miláně seženete za 1 300 Kč a v centru Amsterdamu vychází na  1 600 Kč pro 2 osoby/noc. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz