Letní prodloužený víkend z Prahy: Navštivte italské Miláno ??

Popis akce

Zaleťte si během prodlouženého víkendu do Milána! Letenky na letní prodloužený víkend v Miláně pořídíte z Prahy od 1 246 KčLetíte ve čtvrtek či v pátek večer a vracíte se v neděli či v pondělí. Příkladový termín: 31.5.– 3.6. 2019   cestovní období: květen  a červen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/weekend/2-0-0/01-04-2019_31-08-2019/prg/bgy-lin-mxp" window="new" ]

Co vidět v Miláně? Milán je druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. V Miláně nepřehlédnete největší gotickou stavbu Itálie – okouzlující Duomo di Milano, nádhernou nákupní pasáž Galleria Vittorio Emanuele II, operní dům Teatro La Scala a a v neposlední řadě milánskou pevnost - Castello Sforzesco.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Výlet do okolí Jakmile budete mít prochozený Milán, můžete se vydat na výlet k blízkému jezeru Como. Z Milána se dostanete k jezeru vlakem. Krásné je městečko Varenna na východě jezera. Jízdenky z Milána sem stojí 6.70 eur. Jízdenky můžete zakoupit přes internet. [caption id="attachment_13451" align="aligncenter" width="500"] By: Ray in Manila[/caption] Bergamo Zakoupit můžete také letenky z Prahy do Bergama a spojit tak návštěvu Milána s dalším nádherným městečkem v Itálii. Bergamo se dělí na dvě části: opevněné horní město Città Alta, které stojí na jednom z kopců a spodním městem Città Bassa. Krásné výhledy na Città Alta jsou z úbočí kopce San Vigilio. [caption id="attachment_13453" align="aligncenter" width="500"] By: Anton Nossik[/caption] Ubytování Ubytování v Miláně vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz