Letní trip 3v1: Benátky + Paříž + Amsterdam za 3 511 Kč

Popis akce

O prázdninách můžete podniknout skvělý trip po Evropě a navštívít tak známá města v Evropě během jednoho týdne. Letenky z Prahy se zastávkou v Benátkách, Paříži a Amsterdamu vás budou dohromady stát 3 511 Kč.

Příkladový termín:  8.8.  – 15.8. 2018 cestovní období: červen - srpen  

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/1/36-64/any-order/cz-26-06-2018-21-08-2018/it-1-3/bcn-ory-bva-cdg-2-3/ams-bcn-2-3/cz-2-5/" ]

Co navštívit v Benátkách V Benátkách určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete do centra autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

Co navštívit v Paříži K Paříži neodmyslitelně patří Eiffelova věž, Champs Elysées a Vítězný obloukMezi další známé památky patří Notre Dame, Sacre Coeur a Lucemburské zahrady. Mezi jednotlivými památkami využijte metro. Co navštívit v Amsterdamu Projděte si uličky lásky a coffee shopy. Místa, která by Vám neměli uniknout jsou Waterlooplein – nejvýznamnější amsterdamský květinový trh, Anne Frank house– amsterdamské muzeum, které je věnované židovské dívce, navštívit můžete také Vondelpark a Rijksmuseum, kde je k vidění  Rembrandtova Noční hlídka.  Návštěvu Amsterdamu můžete zakončit plavbou  po kanálech.
0805edwin / Pixabay

0805edwin / Pixabay

Ubytování  Ubytování v Benátkách seženete ubytování za 1 200 Kč  pro dva na jednu noc a ubytování poblíž centra Paříže Vás vyjde na 1 300 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby a v centru Amsterdamu vychází na 1 noc pro dvě osoby 1600 Kč.Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com, ušetříte! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz