Letní trip po Evropě z Prahy: 4 destinace najednou za 2 868 Kč

Popis akce

Zaleťte si na konci prázdnin na parádní letní trip po Evropě z Prahy! Procestujete 4 evropské destinace najednou a za multi-city letenky na poslední chvíli neutratíte víc než 2 868 Kč. Navštívíte Basilej, Benátky, Mallorcu a Berlín nebo v opačném pořadí. Vydejte se s přáteli na nezapomenutelný Eurotrip! Příkladový termín: 29.8. - 8.9.2018  cestovní období: srpen/září či říjen

[maxbutton id="1" url="https://flightics.com/cs/city-break/2/0/28-64/any-order/cz-14-08-2018-31-08-2018/pmi-3-6/ory-dub-vce-bva-tsf-blq-cdg-1-3/bsl-mlh-1-3/txl-sxf-1-3/cz-2-5/" ]

Naplánujte si svůj vlastní EUROTRIP

Pokud chcete v každé zastávce zůstat jiný počet dní či byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.
Basilej 
Švýcarské město se nachází na hranicích s Francií a Německem.  Opomenout byste neměli  bránu Spalentor z 14. století, která původně sloužila jako opevnění. Místní radnici a  katedrálu Münster. Navštívit můžete také spoustu muzeí a galerií.

By: Blok 70

Benátky 
Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.

By: Dimitry B.

Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Berlín
Dominantou Berlína je určitě Braniborská brána. Nenechte si ujít zbytek Berlínské zdi, budovu Říšského sněmu, odpočinout si můžete v parku Tiergarten a zajděte na Muzejní ostrov, který je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.
Ubytování
V průměru se se ubytování  ve všech městech pohybuje kolem 1300 Kč na noc pro 2 osoby. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz