Letní trip po Itálii z Prahy: Bari + Bologna od 2 004 Kč

Popis akce

Zavítejte v létě do Itálie! Navštivte Apulii – Bari a poté navštivte hlavní město regionu Emilia-Romagna – Bolognu. Do 2 italských destinací poletíte z Prahy. Multi-city letenky na letní trip po Itálii z Prahy zakoupíte od 2 004 Kč. Příkladový termín: 10.6. – 18.6.2018  cestovní období: červen, červenec a srpen-září

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-06-2019_31-08-2019/cz/blq/1-5/0/bri/3-7/0/cz?maxStop=0&minStopLength=27&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si letní trip z Prahy a okolí

Pokud byste preferovali jiné destinace v Evropě za super cenu – vyzkoušejte vyhledávač Flightics. Nastavit si můžete preferovanou dobu pobytu a také dobu odletu na kdykoliv, abyste dosáhli co nejlevnější kombinace letenek.
Bari
Bari je hlavní město Apulie. Rušné město s historickým centrem a přístavem Porto Vecchio je nazýváno také jako Brána východu. Zajděte k bazilice sv. Mikuláše, který je patronem města a také k pevnosti Castello di Svevo. Ochutnejte také místní orrecchiette. 
Bologna
Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.
Ubytování
V  Bari seženete ubytování kolem 1 400 Kč a v Bologni se ubytování pohybuje od 1 700 Kč. Hledejte na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování. 

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz