Levné jarní letenky na Sardinii z Berlína od 591 Kč

Popis akce

Vydejte se během jarních měsíců na Sardinii! Nádherná příroda, milí lidé a krásné pláže. Levné jarní letenky na Sardinii seženete z Berlína od 591 Kč. Letět můžete na pár dní, týden či 14 dní. Poletíte buď do Alghera, Cagliari či Olbie. Příkladový termín: 7. – 17.5. 2019  cestovní období: duben a květen

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/trip/2-0-0/30-03-2019_15-08-2019/txl-sxf/aho-olb-fsc-aja-cly-bia-cag/2-14?maxStop=0&minStopLength=4&maxStopLength=8" window="new" ]

Sardinie
Skalnaté pobřeží, krásné pláže, nádherná příroda a malebné vesničky. Sardinie se po právu nazývá klenotem Středomoří a je zároveň druhým největším ostrovem v této oblasti.  Zrelaxujte na pláži a nebo se vydejte po okolí. Můžete tak objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás.

Simon / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Sardinii je překvapivě celkem levné, můžete si vybrat apartmány, hostely či hotely s all inclusive. Je to jen na Vás. Ceny se pohybují od 600 Kč (2 os /noc.). Více na booking.com. Využít také můžete nabídku AIRBNB se slevou 730 Kč na první ubytování.
Autopůjčovny
Sardinie je ostrov s dobrou infrastrukturou, což láká k vyjížďkám po okolí. Můžete objet ostrov a navštívit spoustu přírodních krás. Pro nejlevnější variantu můžete využít srovnávač RENTALCARS.
Jak do Berlína? 
Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 350 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz