Levné jarní multi-city letenky: Mallorca?️ + Milán☕ za 830 Kč

Popis akce

Spojte jarní dovolenou na Mallorce s několikadenní zastávkou v Miláně. Levné jarní multi-city letenky pořídíte za 830 Kč. Na Mallorce můžete zůstat podle libosti – 4 dní, 7 nebo 14 dní – v Miláně se pak můžete zastavit na 1 – 5 dní. Poletíte z Berlína a vrátíte se zpět do Prahy. Příkladový termín: 27.3. – 2.4. 2019  cestovní období: únor, březen a duben

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-02-2019_30-04-2019/cz-sxf-txl/pmi/4-7/0/mxp-bgy-lin/1-3/1/cz?maxStop=1&minStopLength=29&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné multi-city letenky

Kombinacím se meze nekladou. Pokud chcete navštívit jiné destinace, přejděte na vyhledávač eurotripů Flightics, který vám najde nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek. Zároveň si nastavíte kolik dní chcete v každé zastávce zůstat ?
Mallorca
Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.
Milán
Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán. Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.
IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování
Ubytování na Mallorce pořídíte kolem 1 400 Kč a a ubytování v Miláně vás vyjde na 1 200 Kč pro dvě osoby na noc/2 osoby. Více na booking.com. Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč na první ubytování či využijte 10% slevu na booking.com.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz