Levné jarní multi-city letenky z Prahy: Neapol + Benátky za 1 505 Kč

Popis akce

Vyražte s kamarády během jara na trip po 2 italských městech. Podíváte se do Neapole a následně do Benátek. Levné jarní multi-city letenky z Prahy Vás vyjdou na 1 505 Kč. Čím víc Vás poletí, tím budou letenky levnější. Příkladový termín: 1. – 6.3.2019          cestovní období: březen, duben

[maxbutton id="1" url="https://www.flightics.com/cs/multi-combo/2-0-0/01-03-2019_31-08-2019/prg/nap/1-3/0/tsf-vce/1-4/0/cz?maxStop=0&minStopLength=28&maxStopLength=62" window="new" ]

Vyhledejte si levné jarní multi-city letenky

Trip si můžete naplánovat podle svých představ. Pokud chcete strávit jiný počet dní v dané destinaci nebo navštívit úplně jiná města, přejděte na vyhledávač Flightics. Vyhledá vám nejlevnější možnou kombinaci multi-city letenek přes vaše oblíbená města.
 NEAPOL 
V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.
Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

BENÁTKY
Benátky jsou samy o sobě  kouzelné. Určitě neminete Canal Grande, Náměstí svatého Marka, Dóžecí palác a Ponte di Rialto. Z letiště se dostanete autobusem č. 6, lístky si zakoupíte přímo v buse nebo na letišti. Cena je 1 euro za jednosměrnou jízdenku. Cesta trvá přibližně půl hodiny.
By: Dimitry B.

By: Dimitry B.

UbytováníNeapoli se ubytování pohybuje od 990 Kč a v centru Benátek vychází ubytování na 1 noc pro dvě osoby 1200 Kč. Využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com nebo můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

Hlídač akčních letenek

Přihlaš se k odběru akčních letenek a nenech si ujít žádnou parádní akci.

Přihlášením souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Poslední tipy na akční letenky

Mallorca
Zpátečka
630 Kč
Alicante - výhled
Zpátečka
374 Kč
Prodloužený víkend
656 Kč
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz